AKÇELiK YAPI

KURUMSAL

Tarihçe

Şirketimiz 1999 yılından bu yana inşaat sektörünün içerisinde olan ortakların, 2007 yılında bir araya gelmesiyle çok daha güçlü bir yapıya kavuşmuştur. Kazanmış olduğu 14 yılı aşkın birikim ve tecrübesiyle istanbulun her bölgesinde , özellikle şişli  bölgesinde seçkin projeler üretmektedir.

Kaliteden ödün vermeden, teknolojinin getirdiği yeniliklere ayak uydurarak güven ilkesini prensip edinen,  depreme dayanıklı ve sağlam projeler üreten, kat karşılığı proje yapılan arsa sahiplerine, günün şartları ne olursa olsun taahhüt edilen işleri kusursuz yapan, ve Müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutan Akçelik Yapı İnşaat çalışmalarını aynı şekilde sürdürmektedir.

Misyonumuz

Müşteri memnunuyeti odaklı çalışmayı kurulduğu günden itibaren ilkesi haline getiren firmamız, büyümeyi her zaman kendisine hedef olarak benimmiş bu sırada her zaman piyasada ki olan itibarını arttırmıştır, kaliteden ve deprem yönetmeliklerine uygun dayanıklı binalar yapmayı hiçbir zaman taviz vermemiştir.
Kısa geçmişimize rağmen; piyasadaki arz ve talep dengelerini bulunmuş olduğumuz zaman dilimindeki ekonomik sıkıntılar içerisinde güç birliği, dayanışma, görev paylaşımı bilincinde sistematik çalışarak sektörde söz sahibi olmayı başardık ve bu yolda da devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Sağlıklı, güvenli, çağdaş ve daima en yüksek kaliteye sahip konut üretimiyle yaşama katma değer sağlamakla birlikte, insanımızın bize duymuş olduğu güven duygusuna en ufak bir zarar vermeden geleceğe taşımaktır.
 

Referanslarımızdan

Hızlı İletişim

Adres: Avukat Caddesi No:84 Feriköy-Şişli/İstanbul
Telefon: 0 212 225 97 25
Gsm: 0 532 502 37 48